تخفیف ویژه باهو به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

رمضان امسال نیز خدا را بی نهایت شاکریم که از خزانه ی موهبت و الطاف بی کران خود بر ما منت نهاد تا دگرباره بتوانیم این ماه پر برکت و پر فضیلت را درک نماییم؛ ماهی که خداوند متعال در شأن آن می فرماید: «شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی لناس و بیناتت من الهدی و الفرقان»

روزه گرفتن در ماه مبارك رمضان منافع معنوی، فيزيكی، روحی و اجتماعی به همراه دارد، ضمن اينكه بايد رعايت نكات پزشكی و نحوه تغذيه نيز مورد توجه قرار گيرد. بنابراين نياز به مصرف غذای زياد هنگام افطار و سحر نيست، بلكه آنچه مهم است نحوه رژيم غذايی در اين ماه است. تغذيه صحيح در ماه رمضان بسيار اهميت دارد و بايد مواد غذايی نظير گوشت، مرغ، ماهی، لبنيات و سبزی ها، قسمت اعظم رژيم غذايی شخص را در برگيرد.

نظر به توصیه پزشکان مبنی بر اهمیت مصرف انواع پروتئین در هنگام روزه‌داری، شرکت باهو خزر بر آن شده است تا با تقدیم تخفیف بر روی تمام محصولات فروشگاه آنلاین در هفته ی اول ماه مبارک رمضان، سهمی کوچک در تامین مواد پروتئینی مورد نیاز شما در این ماه مبارک داشته باشد.

از هم اکنون می‌توانید تا تاریخ جمعه 12 خرداد، با استفاده از کد تخفیف ramezan15 محصولات خود را با 15 درصد تخفیف تهیه کنید.

پیرامون خواص خاویار؛ باید به این نکته اشاره کرد که خاویار سرشار از ویتامین ها، املاح معدنی، پروتئین و چربی است. مصرف خاویار در پیشگیری از ابتلا به بیماری های التهاب مفاصل، دستگاه گوارش و سرطان های مختلف بسیار موثر است. این ماده غذایی غنی و پر خاصیت، سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 است. بنابراین، برای درمان بیماری های افسردگی و قلبی ـ عروقی بسیار سودمند است.

خاویار سرشار از آهن است. به همین دلیل است که مصرف آن به افراد مبتلا به کم خونی ناشی از کمبود آهن توصیه می شود. ویتامین های موجود در خاویار می تواند نیروی از دست رفته فرد را در دوره نقاهت بیماری پس از جراحی های بزرگ و بیماری های عفونی به وی برگرداند. این ماده غذایی گرانبها با تقویت سیستم ایمنی بدن می تواند آثار بی هوشی ناشی از عمل جراحی را نیز رفع کند .